RX24 50W 100RJ Χρυσό αλουμίνιο στεγασμένο συρματόπλεγμα αντίσταση υψηλής ισχύος θερμική διάσπαση
Key Attributes
Product Summary
Όνομα προϊόντος Αντίσταση σύρματος αλουμινίου RX24 50w 100RJ υψηλής ισχύος Περιγραφή προϊόντος Η επιφάνεια της αντίστασης αλουμινίου χρυσού έχει αυλάκι απαγωγής θερμότητας, μικρό μέγεθος, μεγάλη ισχύ, αντίσταση σε υψηλή θερμοκρασία, ισχυρή ικανότητα υπερφόρτωσης, αντοχή στις καιρικές συνθήκες, υψηλή ...
Λεπτομέρειες προϊόντων
50W 100RJ
,Χρυσό περίβλημα αλουμινίου
,Ισχυρή ικανότητα υπερφόρτωσης
Αντίσταση σύρματος αλουμινίου RX24 50w 100RJ υψηλής ισχύος

Περιγραφή προϊόντος
Η επιφάνεια της αντίστασης αλουμινίου χρυσού έχει αυλάκι απαγωγής θερμότητας, μικρό μέγεθος, μεγάλη ισχύ, αντίσταση σε υψηλή θερμοκρασία, ισχυρή ικανότητα υπερφόρτωσης, αντοχή στις καιρικές συνθήκες, υψηλή ακρίβεια, τυπική αντίσταση χαμηλής επαγωγής, υψηλή σταθερότητα, ισχυρή αρχιτεκτονική και η ευελιξία της είναι καλή για πολλαπλές επιλογές συνδυασμού, γεγονός που ευνοεί την μηχανική προστασία και την εύκολη εγκατάσταση και χρήση.
Χαρακτηριστικά
1. Μικρό μέγεθος και υψηλή ισχύς
2. Στιβαρή δομή και υψηλή σταθερότητα;
3. Περίβλημα αλουμινίου για απαγωγή θερμότητας, κατάλληλο για εγκατάσταση σε πάνελ απαγωγής θερμότητας.
4. Χύτευση συμπίεσης με φιλμ χαλκού-σιλικόνης, καλή απόδοση μόνωσης;
5. Συμμορφώνεται με τις απαιτήσεις χωρίς μόλυβδο/RoHS
Εφαρμογή προϊόντος
Πεδίο εφαρμογής αντιστάσεων αλουμινίου χρυσού υψηλής ισχύος: χρησιμοποιείται ευρέως στους κλάδους τροφοδοσίας, μετατροπέα συχνότητας, ανελκυστήρα, ηχητικού εξοπλισμού σκηνής και εξοπλισμού υψηλής τεχνολογίας
Διαστάσεις
| Στυλ | Μονάδα διαστάσεων: mm | ||||||||
| L1±2 | L2±1 | L3±1 | A±1 | B±1 | C±1 | E±0.3 | S±1 | H±0.5 | |
| RXG24 10w | 32 | 19 | 14 | 20 | 15.5 | 10.5 | 2 | 10 | 5 |
| RXG24 25w | 47 | 27 | 18 | 27 | 19 | 15 | 3.2 | 15.5 | 7 |
| RXG24 50w | 70 | 50 | 39 | 29 | 21 | 15 | 3.2 | 15.5 | 7 |
| RXG24 80w | 102 | 66 | 35 | 47 | 37 | 28 | 4.5 | 25 | 12 |
| RXG24 100w | 135 | 89 | 69 | 70 | 48 | 46 | 5 | 44.5 | 19.5 |
| RXG24 250w | 155 | 114 | 98 | 77 | 64 | 53 | 5 | 55.5 | 25 |
| RXG24 300w | 155 | 114 | 98 | 77 | 64 | 53 | 5 | 55.5 | 25 |
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Στυλ | Ονομαστική ισχύς | Εύρος αντίστασης (Ω) | μέγιστη τάση λειτουργίας (V) | Επιφάνεια πλάκας απαγωγής θερμότητας | Βάρος(g) | ||||
| Με πλάκα απαγωγής θερμότητας | Χωρίς πλάκα απαγωγής θερμότητας | KAL | NKAL | KAL | NKAL | επιφάνεια | πάχος | ||
| (μη επαγωγική) | (μη επαγωγική) | (cm²) | (mm) | ||||||
| RXG24 10w | 10 | 8 | 0.02-6K | 0.03-2.3K | 245 | 180 | 415 | 1 | 6 |
| RXG24 25w | 25 | 13 | 0.012-15K | 0.02-5.5K | 500 | 300 | 535 | 1 | 11 |
| RXG24 50w | 50 | 10 | 0.01-40K | 0.02-12K | 1300 | 600 | 995 | 1 | 30 |
| RXG24 80w | 80 | 45 | 0.1-3.0K | 0.1-3.0K | 1500 | 1000 | 995 | 3 | 90 |
| RXG24 100w | 100 | 50 | 0.4-50K | 0.12-25K | 1900 | 1340 | 995 | 3 | 160 |
| RXG24 250w | 250 | 60 | 0.6-80K | 0.15-40K | 2500 | 1750 | 4765 | 3 | 480 |
| RXG24 300w | 300 | 70 | 0.6-90K | 0.15-50K | 2500 | 1750 | 4765 | 3 | 550 |
Καμπύλη Μείωσης Ισχύος & Καμπύλη Αύξησης Θερμοκρασίας
Χαρακτηριστικά Απόδοσης
| Στοιχεία | Πρότυπο | Μέθοδοι Δοκιμής |
| Βραχυπρόθεσμη υπερφόρτωση | ±1% | 2.5 φορές ισχύς/5 δευτερόλεπτα |
| Συντελεστής Θερμοκρασίας | ±200 PPM/°C | Θερμοκρασία δοκιμής: εσωτερική Θερμοκρασία 100°C |
| Αντοχή στη θερμότητα συγκόλλησης | ±1% | Θερμοκρασία συγκόλλησης: 350±10°C, χρόνος: 3 δευτερόλεπτα |
| Διηλεκτρική αντοχή τάσης | Χωρίς βλάβη ή εκκένωση | 500V για 60 δευτερόλεπτα |
| Υγρασία Φόρτιση Ζωής | ±0.5% | Ονομαστική τάση |
| 1.5 ώρες ON, 0.5 ώρες OFF σε 40±2°C, 90-95% RH για 1000 ώρες | ||
| Φόρτιση Ζωής | ±2.0% | Ονομαστική τάση 1.5 ώρες ON, 0.5 ώρες |
| OFF σε 25°C για 1000 ώρες | ||
| Συγκολλησιμότητα | Τουλάχιστον 95% κάλυψη | 235±5°C για 2±0.5 δευτερόλεπτα |
Προδιαγραφή Τύπου
Αντίσταση σύρματος αλουμινίου υψηλής ισχύος Περιγραφή Μοντέλου Προϊόντος
για παράδειγμα: RX24TM20W15RJ
| RXG24 | T | M | 20W | 15R | J |
| Στυλ | Μικρή ταξινόμηση | εγκατάσταση | Ισχύς | Τιμή | Ανοχή |
| Χρυσή αντίσταση Αντίσταση χρυσού χωρίς αίσθηση | T-τύπος οπής μονής πλευράς S-τύπος οπής διπλής πλευράς |
M-τύπος ακροδέκτη Y-τύπος καλωδίου |
10W 25W 300W |
R01 0.01Ω R10 0.1Ω1 5R 15Ω 40K 40KΩ |
F±1% G±2% J±5% |
Συσκευασία προϊόντος
Αντίσταση LED φωτισμού LED
Περιγραφή προϊόντος
Αντίσταση αυτοκινήτου, αντίσταση LED, αντίσταση αποκωδικοποιητή HID, αντίσταση αλουμινίου, αντίσταση 50W
1. Χρησιμοποιώντας κεραμικά ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες ως μήτρα αντίστασης, έχει υψηλή απόδοση απαγωγής θερμότητας
2. Επιλέξτε κράμα σύρματος αντίστασης υψηλής σταθερότητας, τυλίξτε το σύμφωνα με αυστηρές μεθόδους διαδικασίας και συγκολλήστε το σε δύο ή περισσότερους αγώγιμους ακροδέκτες, καθιστώντας την αντίσταση ισχυρή αντίσταση σε κρούση και υψηλή σταθερότητα. Η μη εύφλεκτη βαφή ενθυλάκωσης παρέχει αποτελεσματική προστασία για το σύρμα αντίστασης, βελτιώνοντας έτσι τη διάρκεια ζωής του;
3. Σύμφωνα με διαφορετικά μοντέλα οχημάτων και ανάγκες πελατών, συναρμολογήστε ασφάλειες θερμοκρασίας και πλαστικές βάσεις σε τελικά προϊόντα.
Χαρακτηριστικά
1. Οι αντιστάσεις ρύθμισης αυτοκινήτου έχουν τα χαρακτηριστικά υψηλής ισχύος, μικρού μεγέθους, χαμηλής θερμοκρασίας και σταθερής απόδοσης;
2. Μια μεμονωμένη αντίσταση μπορεί να επιτύχει μία ή περισσότερες τιμές αντίστασης;
3. Η μήτρα αντίστασης μπορεί να επιλεγεί σε διαφορετικά σχήματα όπως κυκλικό, επίπεδο ή τετράγωνο σύμφωνα με διαφορετικά μοντέλα οχημάτων και απαιτήσεις πελατών. Το σύρμα περιέλιξης αντίστασης μπορεί να είναι επίπεδο ή στρογγυλό. Μπορεί να είναι κυματοειδώς τυλιγμένο: Οι πλαστικές βάσεις μπορούν να εγκατασταθούν και να συναρμολογηθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών και μπορούν να προσαρμοστούν με πολλαπλά χρώματα;
4. Ασφάλειες θερμοκρασίας με διαφορετικές θερμοκρασίες και απαιτήσεις μπορούν επίσης να εξοπλιστούν σύμφωνα με τους πελάτες.
Εφαρμογή προϊόντος
Χρησιμοποιείται ευρέως σε αυτοκίνητα διαφορετικών εμπορικών σημάτων και τύπων (αντίσταση ανεμιστήρα αυτοκινήτου/αντίσταση ελέγχου ταχύτητας ανεμιστήρα/αντίσταση πίσω φώτων αυτοκινήτου).
Εταιρικό Προφίλ
Είμαστε ένα εργοστάσιο με πολυετή εμπειρία παραγωγής, αφοσιωμένο στην παροχή υψηλής ποιότητας προϊόντων και υπηρεσιών στους πελάτες. Διαθέτουμε προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής και επαγγελματική ομάδα έρευνας και ανάπτυξης, η οποία μπορεί να παρέχει επαρκή χωρητικότητα και να αναλαμβάνει προσαρμοσμένες παραγγελίες OEM και ODM.
Η ποιότητα των προϊόντων μας έχει αναγνωριστεί ευρέως από τους πελάτες, και η εξυπηρέτηση μετά την πώληση έχει επίσης επαινεθεί ιδιαίτερα. Με πολυετή εμπειρία παραγωγής, έχουμε παράσχει υπηρεσίες και συνεργασίες σε πολλούς γνωστούς πελάτες. Καλωσορίζουμε φίλους από όλο τον κόσμο για να συζητήσουμε συνεργασία, και θα παρέχουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση και προϊόντα για να ανταποδώσουμε την εμπιστοσύνη και την υποστήριξη των πελατών.
Πάντα τηρούμε την επιχειρηματική φιλοσοφία "η ποιότητα πρώτα, ο πελάτης πρώτα", βελτιώνουμε συνεχώς την ποιότητα και το επίπεδο υπηρεσιών μας και παρέχουμε καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες στους πελάτες. Ανυπομονούμε για τη συνεργασία σας και τη δημιουργία ενός καλύτερου μέλλοντος μαζί!
Συχνές Ερωτήσεις
1. ποιοι είμαστε;
Βασιζόμαστε στη Σιτσουάν της Κίνας, ξεκινάμε από το 2005, πωλούμε στην Εγχώρια Αγορά (70,00%), Δυτική Ευρώπη (8,00%), Βόρεια Αμερική (5,00%), Νότια
Ασία (3,00%), Ανατολική Ασία (3,00%), Νότια Αμερική (2,00%), Νότια Ευρώπη (2,00%), Ανατολική Ευρώπη (2,00%), Μέση Ανατολή (2,00%), Νοτιοανατολική
Ασία (2,00%), Ωκεανία (1,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 51-100 άτομα στο γραφείο μας.
2. πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή;
Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή;
3. τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Ποτενσιόμετρο, Αντίσταση, Φίλτρο EMI, Κουμπί, Διακόπτης
4. γιατί να αγοράσετε από εμάς και όχι από άλλους προμηθευτές;
Η εταιρεία μας ιδρύθηκε το 2005, η οποία αναπτύσσει και κατασκευάζει κυρίως διάφορους τύπους ποτενσιόμετρων, φίλτρο θορύβου ac dc,
και κεραμική αντίσταση ισχύος και είναι επαγγελματίας κατασκευαστής που διασφαλίζει υψηλή ποιότητα, καλύτερες υπηρεσίες και καλύτερη τιμή.
5. τι υπηρεσίες μπορούμε να παρέχουμε;
Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, FCA;
Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR, CNY;
Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, L/C, , Western Union, Μετρητά;
Γλώσσες που ομιλούνται: Αγγλικά, Κινέζικα